Kategorie

Stolarka YAWAL
Są 15 produkty

produktów na stronie

 • dostępne

  YAWAL PBI 40 Economic

  System drzwi aluminiowych i okien Yawal PBI 40 Economic służy do wykonywania niewymagających izolacji termicznej przegród i kon­strukcji do zabudowy wewnętrznej i zewnętrznej, takich jak: drzwi, okna, nienośne ściany działowe, witryny, boksy.

  Podgląd
 • dostępne

  PBI 50N

  System PBI 50N służy do wykonywania niewymagających izolacji termicznej przegród i kon­strukcji do zabudowy wewnętrznej i zewnętrznej, takich jak: drzwi –w tym drzwi wahadłowe, okna – w tym okna podawcze, nienośne ściany działowe, witryny, boksy. Głębokość profilu 50mm czyni go jednym z najmocniejszych profili na...

  Podgląd
 • dostępne

  PANdoor TM 77

  Oferta firmy YAWAL S.A. została poszerzona o drzwi panelowe PANdoor TM 77. System ten to nowoczesność, lekkość i ponadczasowa elegancja. Kompozycja, kolor oraz zastosowany materiał sprawia, że drzwi doskonale wpisują się w panujące na rynku trendy estetyczne oraz architektoniczne. System PANdoor TM 77 został...

  Podgląd
 • dostępne

  TM 77HI Okna

  System TM 77HI Okna to nowe innowacyjne rozwiązanie pozwalające na uzyskanie doskonałych parametrów izolacyjności cieplnej, akustycznej, ochrony przed wiatrem i wodą.

  Podgląd
 • dostępne

  PI 50N Drzwi

  System PI 50N Drzwi służy do konstruowania termoizolowanych drzwi przeznaczonych do zabudowy zewnętrznej w obiektach budownictwa mieszkaniowego, użyteczności publicznej i przemysłowych.

  Podgląd
 • dostępne

  PI 50N Okna

  System PI 50N służy do konstruowania okien, witryn zabudów zewnętrznych termoizolowanych przeznaczonych do zabudowy zewnętrznej w obiektach budownictwa mieszkaniowego, użyteczności publicznej i przemysłowych.

  Podgląd
 • dostępne

  Systemy ekonomicznego...

  Pod nazwą ”ekonomiczne okuwanie” kryją się profile z rowkiem PVC, które współpracują z okuciami do okien PVC. System jest nowoczesnym rozwiązaniem charakteryzującym się wysokimi parametrami jakościowymi, a ekonomiczność, jakże ważna w dzisiejszych czasach, wynika z dużo niższej ceny zakupowej okuć w porównaniu z...

  Podgląd
 • dostępne

  PI 50N OUTWARD

  System PI 50N OUTWARD służy do konstruowania nowoczesnej, o wysokich parametrach zabudowy zewnętrznej wymagającej izolacyjności termicznej i akustycznej różnych typów okien, witryn, drzwi balkonowych o kierunku otwarcia skrzydeł na zewnątrz pomieszczeń, przeznaczonych do zabudowy w obiektach budownictwa...

  Podgląd
 • dostępne

  FA 50N SW

  Jeden z najnowszych produktów w ofercie firmy YAWAL. System okna strukturalnego FA 50N SW ma charakter uniwersalny, który pozwala na wykonanie okna w fasadzie równolegle wysuwnego, rozwiernego lub uchylnego o szkleniu mocowanym mechanicznie.

  Podgląd
 • dostępne

  Yawalbond

  Nowy system paneli kompozytowych YAWALBOND doskonale sprawdza się jako materiał budowlany i przeznaczony jest do wykonywania:

  Podgląd