Kategorie

OKNA
Są 49 produkty

produktów na stronie

 • dostępne

  Okna z profili KoMMERLING

  Kommerling to bogata oferta profili w systemie umożliwia konstruowanie najróżniejszych typów okien. Do dyspozycji mamy duży wybór ościeżnic, skrzydeł słupków oraz ślemion. Dzięki obszernej gamie profili dodatkowych możliwe jest indywidualne projektowanie i wykonanie każdego połączenia z konstrukcją budynku.

  Podgląd
 • dostępne

  Okna z profili KBE - das...

  Okna KBE - das Fenster, to rozmaite systemy spełniające wszystkich żądania stawiane nowoczesnym oknom.

  Podgląd
 • dostępne

  Okna pvc - IGLO5 Classic

  Profil GL SYSTEM to pięciokomorowy system o głębokości ramy 70mm z uszczelnieniem zewnętrznym. Ciepły profil GL SYSTEM jest systemem zaprojektowanym przez firmę DRUTEX S.A. stworzonym dla Klientów ceniących sobie estetykę i nowoczesność.

  Podgląd
 • dostępne

  Okna Aluplast Ideal 8000

  Okna PCV Aluplast Ideal8000 to profil 6 komorowy o zabudowie 85 mm zaprojektowany dla najbardziej wymagających klientów i dostosowany do naszego zmiennego klimatu. Dodatkowo zdecydowanie podnoszą akustykę i dźwiękoszczelność dzięki specjalnym pakietom szybowym oraz uszczelkom.

  Podgląd
 • dostępne

  Okna Aluplast

  ALUPLAST to nowoczesna technika okienna sprawia, że Państwa gust i kreatywność nie są niczym ograniczone. Jedną z przyczyn osiągnięcia przez aluplast pozycji lidera w Polsce jest bogactwo oferty. Zadowoli ona klienta szukającego ekonomicznego, sprawdzonego produktu, jak i architekta oczekującego rozwiązań na miarę...

  Podgląd
 • dostępne

  Okna firmy POZBUD

  Więcej informacji o profilu udzielamy telefonicznie 71/355-64-48 lub Mailowo: biuro@uht.com.pl

  Podgląd
 • dostępne

  Okna SOKÓŁKA

  Więcej informacji o profilu udzielamy telefonicznie 71/355-64-48 lub Mailowo: biuro@uht.com.pl

  Podgląd
 • dostępne

  MB-23P

  MB-23P jest systemem aluminiowym, przeznaczonym do wykonywania przeszkleń balkonów. Ideę tego rozwiązania stanowią okna przesuwane w poziomie. Zbudowane z niego okna chronią otwartą przestrzeń balkonów przed niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi tzn. wiatrem, deszczem, śniegiem oraz zabrudzeniem i hałasem.

  Podgląd
 • dostępne

  MB-59S

  System MB-59S służy do wykonywania wymagających izolacji termicznej i akustycznej elementów zabudowy zewnętrznej, np.: różnych typów okien, drzwi, wiatrołapów, witryn, itd.

  Podgląd
 • dostępne

  MB-70US, MB-70US HI

  System MB-70 Ukryte Skrzydło jest częścią systemu okienno-drzwiowego z przegrodą termiczną MB-70 autorstwa ALUPROF S.A. Pod względem estetyki jest rozwiązaniem identycznym z konstrukcją MB-60US.

  Podgląd