Kategorie

R1 ASG / R1 ASP

R1 ASG / R1 ASP View full size

Bramy nieocieplone to ekonomiczna oferta idealna do wnętrz obiektów przemysłowych oraz obiektów niewymagających izolacyjności termicznej. Pancerze bram R1 ASG i R1 ASP zbudowane są z jednościennych profili aluminiowych o wysokości 9,1 cm..

Więcej...

R1 ASG / R1 ASP

Bramy nieocieplane to ekonomiczna oferta idealna do wnętrz obiektów przemysłowych oraz obiektów niewymagających izolacyjności termicznej. Pancerze bram R1 ASG i R1 ASP zbudowane są z jednościennych profili aluminiowych o wysokości 9,1 cm..

Nieocieplane bramy aluminiowe wyposażamy w napęd z systemem sprężynowym - bramy R1 ASG, lub w elektryczny napęd boczny - bramy R1 ASP.

Masz możliwość zamówienia bramy w jednym z ponad 200 kolorów palety RAL.

2 lata gwarancji Produkt na wymiar
 

Galeria

 

Funkcjonalność

WIĘCEJ MIEJSCA

Główną zaletą przemysłowych bram rolowanych jest ich konstrukcja, która wymaga minimalnej powierzchni. Pancerz bramy R1 zwijany jest na stalowy wał umieszczony nad otworem wjazdowym. Dzięki temu rozwiązaniu przestrzeń pod sufitem hali pozostaje wolna. Bramy tego typu są niezastąpione w obiektach, w których kluczowa jest wysokość pomieszczeń, np. tam, gdzie pracują wózki, dźwigi lub inne urządzenia potrzebujące wolnej przestrzeni pod stropem.

BRAMY NA WYMIAR

Bramy przemysłowe muszą spełniać dodatkowe wymagania i są często nietypowe. Nasze możliwości technologiczne pozwalają produkować bramy, dokładnie według wskazanych wymiarów. Gwarantujemy tym samym idealne dopasowanie produktu do konkretnych, nawet nietypowych, warunków zabudowy.

Układy napędowe

SYSTEM SPRĘŻYNOWY

Kraty rolowane R2 SSG wyposażone są w system sprężyn taśmowych, równoważących ich ciężar. Obsługuje się je ręcznie, przy pomocy wygodnego, ergonomicznego uchwytu. W przypadku krat o wysokości większej niż 2 m dodatkowo stosujemy specjalny hak, ułatwiający ściąganie pancerza. Na życzenie klienta możemy również zamontować napęd elektryczny.

NAPĘD BOCZNY

Kraty R2 SSP wyposażyliśmy w elektryczny napęd boczny (nasadowy) ze zintegrowanym hamulcem bezpieczeństwa oraz opcją otwierania awaryjnego za pomocą korby. Urządzenie obsługuje się za pomocą wygodnej centrali sterującej z przyciskami góra - stop - dół.

Bezpieczeństwo

BEZPIECZEŃSTWO UŻYTKOWNIKÓW

W zależności od wybranego układu napędowego, bramy rolowane są wyposażone w zabezpieczenie przed opadnięciem bramy w przypadku zerwania sprężyny (bramy R1 ASG) lub zintegrowany w napędzie hamulec bezpieczeństwa (bramy R1 ASP).

ZABEZPIECZENIE ANTYWŁAMANIOWE

Standardowo stosowanym zabezpieczeniem antywłamaniowym w bramach R1 ASG z systemem sprężynowym jest montowany w dolnej listwie zamek ryglujący. Uniemożliwia on otwarcie zaryglowanej bramy z zewnątrz. Zarówno bramy R1 ASG, jak i R1 ASP mogą zostać wykonane w klasie odporności na włamanie WK3 (EN 1627:2011).

OPCJE DODATKOWE

Kraty rolowane możemy także wyposażyć w dodatkowe zabezpieczenia. Oferujemy lampy sygnalizacyjne, przydatne w dużych obiektach przemysłowych, czy fotokomórki, dzięki którym krata unosi się automatycznie po wykryciu jakiejkolwiek przeszkody w świetle wejścia. Podobnie działają zabezpieczenia krawędziowe, zatrzymujące i unoszące kratę po natrafieniu na przeszkodę.

No customer comments for the moment.

Napisz swoją opinię

R1 ASG / R1 ASP

R1 ASG / R1 ASP

Bramy nieocieplone to ekonomiczna oferta idealna do wnętrz obiektów przemysłowych oraz obiektów niewymagających izolacyjności termicznej. Pancerze bram R1 ASG i R1 ASP zbudowane są z jednościennych profili aluminiowych o wysokości 9,1 cm..

Napisz swoją opinię