Kategorie

UHT Centrum Drzwi i Okien - Hurtownia drzwi i okien (HURT-DETAL)

Historia

Nasza firma funkcjonuje na rynku już od 1992 roku, początkowo działała jako firma transportowa, zajmując się przewozem towarów, zarówno w Polsce, jak i zagranicą. Działania poczynione na tym polu, przyniosły nam wiele doświadczenia, zrodziły nowe pomysły na przyszłość i spowodowały chęć wzmocnienia wymiaru działalności dla dobra klienta, któremu chcieliśmy zaproponować produkty najwyższej jakości o większym niż do tej pory zasięgu.

To wszystko sprawiło, że w przełomowym dla nas 1997 roku poszerzyliśmy działalność o produkcję stolarki PCV. W tym celu stworzyliśmy specjalistyczny park technologiczny, zaopatrując go w maszyny i oprzyrządowanie niezbędne do produkcji i montażu stolarki okiennej i drzwiowej z PCV na prestiżowych tłoczonych w Niemczech profilach KOMMERLING i KBE. Przez kolejne lata systematycznie pracowaliśmy nad polepszeniem jakości wykonywanych wyrobów i usług, zainwestowaliśmy w urządzenia do testowania i kontroli jakości. W roku 2000 zaczęliśmy produkować okna i drzwi aluminiowe - na profilach wiodących marek na rynku Aluprof, Ponzio i Blyweert -, rolety zewnętrzne oraz dodatki do okien jak parapety, żaluzje, roletki materiałowe i moskitiery.

I to nam nie wystarczyło i w 2005 r. powierzono nam kolejną nową misję. Staliśmy się regionalnym dystrybutorem na Dolny Śląsk produktów lidera w zakresie produkcji pasywnych systemów przeciwwłamaniowych oraz przeciwpożarowych firmy GERDA. Mając taki kredyt i mandat zaufania, postanowiliśmy wyjść naprzeciw zapotrzebowaniu klientów w zakresie dostawy stolarki otworowej jeszcze bardziej, dlatego też staramy się stale rozszerzać naszą ofertę i dzisiaj możemy pochwalić się bardzo rozbudowanym portfolio dystrybutorskim, które obejmuje ponad 30 wyselekcjonowanych producentów o najwyższej jakości produktów.

Najwyższa jakość produktów

Jako Regionalny Dystrybutor na Dolny Śląsk marki GERDA obecnie jesteśmy stanie zaproponować Państwu cały asortyment, tj.: drzwi zewnętrzne, bramy garażowe, zamki, kłódki, samozamykacze, wkładki, tarcze drzwiowe.
Do swojej oferty drzwiowej, obok drzwi zewnętrznych, postanowiliśmy włączyć i jednocześnie staliśmy się bezpośrednimi dystrybutorami drzwi wewnętrznych marek wiodących producentów na rynku.

W późniejszym czasie stopniowo naszą ofertę znakomicie uzupełniły bramy garażowe i drzwi, okna dachowe, parapety, granity, marmury, żaluzje, rolety, roletki, markizy.
Profesjonalna opieka sprzedaży i montażu
Dzięki naszym serwisantom i montażystom zapewniamy również Autoryzowany Montaż i Serwis oferowanych przez nas produktów. Długoletnie doświadczenie naszych specjalistów w zakresie montażu stolarki budowlanej, daje gwarancję fachowego i solidnego wykonania usługi montażowej, nawet tej najbardziej skomplikowanej. Dlatego też, jako podejmiemy się wykonania każdego zleconego nam przez Państwa montażu. Zaufaj nam i Ty.

Innowacyjność

Dbając o nieustanne poszerzanie oferty firmy, wychodzimy naprzeciw zapotrzebowaniu klientów w zakresie dostawy stolarki otworowej. Niewątpliwie duże znaczenie ma posiadanie wykwalifikowanej kadry pracowników, którzy jednocześnie z wysoką jakością oferowanych wyrobów, gwarantują dobrą opinię na rynku. Dzięki nowoczesnym rozwiązaniom technicznym, jakości wykonywanych usług, kompleksowemu wykonywaniu zamówień oraz dbałości o klienta zdobyliśmy zaufanie licznych instytucji użyteczności publicznej i zakładów usługowo-handlowych oraz dużej rzeszy wiernych odbiorców prywatnych i ich znajomych. Zdobyte doświadczenie na rynku polskim staramy się wykorzystywać przy współpracy z naszymi partnerami w krajach Unii Europejskiej.
Wspólnie z naszymi partnerami w całej Polsce i nie tylko staramy się stworzyć takie rozwiązania dotyczące obsługi klientów, które pozwolą nam jako firmie wyjść poza utarte już do tej pory schematy.

Dążymy do bycia bezdyskusyjnym liderem w branży stolarki otworowej we Wrocławiu oraz na Dolnym Śląsku.

Zaufaj Nam i Ty
UHT Centrum Drzwi i Okien

Opinie