Kategorie

Z myślą o bezpieczeństwie coraz częściej inwestujemy w drzwi antywłamaniowe. Autoryzowani montażyści i serwisanci gwarantują nam najlepszą jakość założenia drzwi tego typu. ', 'serwis,montaż,usługi budowlane,naprawa,opieka serwisowa', '
Autoryzowany montaż

Z myślą o bezpieczeństwie coraz częściej inwestujemy w drzwi antywłamaniowe. Autoryzowani montażyści gwarantują nam najlepszą jakość założenia drzwi tego typu.

Dzięki zatrudnieniu autoryzowanej ekipy mamy pewność, że wszystko jest wykonane zgodnie z zasadami prawidłowego montażu drzwi antywłamaniowych, wzmocnionych, okien i rolet antywłamaniowych.

Nasze ekipy montażowe wzięły udział w szkoleniu przeprowadzonym przez najlepszych fachowców w branży w centrali firmy GERDA. Nasi montażyści, uczestnicy kursu montażu drzwi, organizowanego przez firmę GERDA, posiadają odpowiednie świadectwa, wydawane co roku po ukończeniu kursu. Długoletnie doświadczenie naszych pracowników w dziedzinie stolarki branżowej daje gwarancję solidnych i fachowych nawet najbardziej skomplikowanych usług montażowych na wysokim poziomie. Podejmiemy się zrealizowania każdej zleconej na przez Państwa usługi.

Tylko autoryzowany montaż zapewnia prawidłowe działanie drzwi i daje Państwu poczucie pewności, że drzwi są dobrze zamontowane, a bezpieczeństwo domu jest nie do podważenia.


Drzwi zastępcze

Na czas budowy lub remontu, kiedy jeszcze pracują ekipy budowlane i ich praca może spowodować zniszczenia nowych docelowych drzwi jesteśmy w stanie zapewnić Państwu szeroki wachlarz drzwi zastępczych dostępnych u nas na magazynie. Operacja ta powoli zminimalizować straty, a przede wszystkim zagwarantuje spokój, iż Państwa dom lub mieszkanie będzie zabepieczone przed potencjanym zagrożeniem ze strony złodziei, a nie ucierpią na tym nowo zakupione drzwi.


Naprawa i serwis gwarancyjny/pogwarancyjny drzwi i okien

Dbamy o to, aby nasze produkty zachowywały najwyższą jakość i wysokie standardy przez długi czas swojego działania. Mimo dokładanych wszelkich starań, czasem zdarza się, że z powodu długotrwałego procesu eksploatacji przez Państwa zakupionych produktów, niezbędne jest przeprowadzenie regulacji lub konserwacji – zarówno tej w okresie gwarancji, jak i tej po okresie gwarancyjnym.

Innym razem mogą Państwo stać się uczestnikami niefortunnych wydarzeń, takich jak zgubienie kluczy, kradzież, wandalizm, pożar itp. Wówczas konieczna będzie wymiana wkładek, zamka bądź innych niezbędnych podzespołów do prawidłowego funkcjonowania zniszczonego produktu.

W takich sytuacjach prosimy wezwać Autoryzowany Serwis GERDA U-H-T. Serwis udziela Państwu 24-miesięcznej gwarancji na swoje usługi oraz pewność prawidłowo przeprowadzonej naprawy/regulacji usterki.

Dla Spółdzielni Mieszkaniowych, Zarządców Nieruchomości i dla obiektów użyteczności publicznej posiadamy specjalnie zorganizowaną grupę serwisową (awaryjne otwarcie, przeglądy, konserwacje, regualcje naprawy etc.), a także pełne profesjonalne zaplecze części do wszystkich sytemów drzwiowych i okiennych dostępnych na rynku. 

 

 

Wycinanie/cięcie otworów ba drzwi, bramy garażowe i okna

Oferujemy solidne wykonanie bezpyłowo, techniką diamentową i tradycyjną otworów na drzwi, okna i bramy garażowe w ścianach. W ramach montażu stolarki budowlanej powiększamy również istniejące już otwory. Wykonujemy także nietypowe zlecenia w zakresie rozbiórek-wyburzeń przy użyciu specjalistycznych młotów udarowych.

 

Zadzwoń, wyślij maila i zapytaj, a nasi konsultanci pomogą Ci wybrać najodpowiedniejszą opcję dla Ciebie.

Nie boimy się nietypowych zleceń, a nasz serwis udziela Państwu 24-miesięcznej gwarancji na swoje usługi oraz pewność prawidłowo przeprowadzonej naprawy.