Kategorie

Drzwi przeciwpożarowe EI 60

Drzwi przeciwpożarowe EI 60 View full size

Uniform jednoskrzydłowe rewersyjne

Drzwi rewersyjne UNIFORM EI260 są testowane według najnowszej normy Europejskiej EN 1634. W skład kompletu wchodzi: skrzydło drzwiowe (gr. 60 mm) wykonane z blachy ocynkowanej  o grubości 0,8 mm, ościeżnica 4 elementowa z kotwami do montażu wykonana z blachy ocynkowanej głęboko profilowanej o grubości 1,5 mm,  2 zawiasy w tym jeden sprężynowy (zapewniający samozamykanie), zamek zasuwkowo-zapadkowy na wkładkę cylindryczną (wkładka nie ujęta w komplecie), okucie klamka-klamka z poliamidu. Po zamontowaniu drzwi usuwa się dolną poprzeczkę ościeżnicy poprzez wykręcenie śrub mocujących porzeczkę. Drzwi są ocynkowane i malowane standardowo na kolor RAL 7035. Standardowo w skrzydle znajdują się wzmocnienia pod montaż samozamykacza i dźwigni antypanicznej. W ościeżnicy zamontowana jest uszczelka pęczniejąca. Ościeżnica przygotowana do montażu uszczelki EPDM. Standardowe rozmiary drzwi świetle ościeżnicy to odpowiednio dla wysokości 2010 mm i szerokości: 720, 820 , 920, 1020, 1120, 1220, 1270 mm.

 
Uniporta jednoskrzydłowe rewersyjne
Drzwi rewersyjne Uniporta EI260 są testowane według najnowszej normy Europejskiej EN 1634. W skład kompletu wchodzi: skrzydło drzwiowe (gr. 50 mm) wykonane z blachy ocynkowanej  o grubości 0,8 mm, ościeżnica 4 elementowa z kotwami do montażu wykonana z blachy ocynkowanej głęboko profilowanej o grubości 1,5 mm,  2 zawiasy w tym jeden sprężynowy (zapewniający samozamykanie), zamek zasuwkowo-zapadkowy na wkładkę cylindryczną (wkładka nie ujęta w komplecie), okucie klamka-klamka z tworzywa sztucznego. Po zamontowaniu drzwi usuwa się dolną poprzeczkę ościeżnicy. Drzwi są ocynkowane i malowane proszkowo standardowo na kolor RAL 7035. Standardowo w skrzydle znajdują się wzmocnienia pod montaż samozamykacza i dźwigni antypanicznej. W ościeżnicy zamontowana jest uszczelka pęczniejąca. Ościeżnica przygotowana do montażu uszczelki EPDM. Standardowe rozmiary drzwi świetle przejścia to odpowiednio dla wysokości 2010 mm lub 2110 mm i szerokości: 700, 800 , 900 mm.
 
 
Endoor jednoskrzydłowe i dwuskrzydłowe

Drzwi ENDOOR EI260 są testowane według najnowszej normy Europejskiej EN 1634. Występują jako drzwi jedno i dwuskrzydłowe. W skład kompletu wchodzi: skrzydło/skrzydła drzwiowe (gr. 60 mm) wykonane z blachy ocynkowanej 0,8 mm, ościeżnica 4 elementowa z kotwami do montażu wykonana z blachy ocynkowanej głęboko profilowanej o grubości 1,5 mm, 2 zawiasy (na jedno skrzydło) w tym jeden sprężynowy (zapewniający samozamykanie), zamek zasuwkowo-zapadkowy na wkładkę cylindryczną (wkładka nie ujęta w komplecie), rygiel skrzydła biernego dla dwuskrzydłowych, okucie klamka-klamka z poliamidu. Po zamontowaniu drzwi usuwa się dolną poprzeczkę ościeżnicy poprzez wykręcenie śrub mocujących porzeczkę. Drzwi są ocynkowane i malowane standardowo na kolor RAL 7035. Standardowo w skrzydle znajdują się wzmocnienia pod montaż samozamykacza i dźwigni antypanicznej. W ościeżnicy zamontowana jest uszczelka pęczniejąca. Ościeżnica przygotowana do montażu uszczelki EPDM. Wymiary drzwi w świetle muru to :

  • dla szerokości od 550 do 2592 mm
  • dla wysokości maksymalnej do 2690 mm
 

No customer comments for the moment.

Napisz swoją opinię

Drzwi przeciwpożarowe EI 60

Drzwi przeciwpożarowe EI 60

Drzwi przeciwpożarowe EI 60

Napisz swoją opinię