Kategorie

Zamek GERDALOCK V3 SmartLock

Zamek GERDALOCK V3 SmartLock View full size

Zamek elektroniczny GERDALOCK V3 SmartLock - Otwiera drzwi za dotknięciem Twojego smartfona. Zamek nie wymaga zewnętrznego zasilania, ani zasięgu WiFi. Wystarczy aplikcja z PlayGoogle lub AppStore.

Więcej...

Najnowszy model GERDALOCK V3 jest szybszy i silniejszy!

Kodowana transmisja AES-256 zapewnia bezpieczeństwo
najwyższego poziomu

Zapomnij o zwykłych kluczach. Zapomnij o chowaniu kluczy pod wycieraczką.

Podaruj swojej rodzinie lub znajomym szybki i łatwy, a co najważniejsze kontrolowany dostęp do Twojego domu.

GERDALOCK to zamek, który łączy w sobie zarówno elegancję, jak i minimalizm nowoczesnego wzornictwa. Cała obudowa zamka jest wykonana ze specjalnego anodyzowanego aluminium. Wkładka współpracująca z zamkiem – występująca w specjalnym wykonaniu – to wkładka GERDA PROSystem, która atestowana jest w najwyższej klasie.

Cechy

Zamek nie wymaga zewnętrznego zasilania, ani zasięgu WiFi. Poziom szyfrowania transmisji Bluetooth gwarantuje Ci bezpieczeństwo i tylko Ty zdecydujesz komu, i na jak długo dajesz klucze. Zamek GERDALOCK montuje się od wewnątrz mieszkania, we wszystkich typach drzwi z wkładką profilową.

Użytkowanie

Przeciętny czas życia baterii to jeden rok. W momencie, gdy baterie będą na wyczerpaniu, zamek kilkakrotnie powiadomi Cię o konieczności ich wymiany... ale nawet jeśli o tym zapomnisz, możesz użyć klucza dostarczonego wraz z wkładką GERDA PRO System, z która współpracuje z zamkiem.

Fukcje

Zamek może się otwierać automatycznie, gdy wracasz z pracy, a także automatycznie zamykać po ustalonym czasie. Parametry trybu pracy zamka ustawisz w aplikacji GERDALOCK

Korzystając z aplikacji, w każdej chwili możesz wysłać klucze znajomym na określony czas lub bezterminowo. Również w każdej chwili możesz usunąć dostęp do Twojego zamka. W Menu -> Dziennik znajdziesz informacje o tym, kto i kiedy otwierał i zamek.

Wygoda

GERDALOCK dzięki zaawansowanym ustawieniom może otwierać się automatycznie, dokładnie wtedy, gdy wracasz do domu z zakupami.

Nie musisz nawet wyjmować telefonu z kieszeni. W momencie podejścia  do drzwi, smartfon nawiązuje komunikację z zamkiem. Jeśli ustawisz w konfiguracji opcję Auto-otwieranie, zamek otworzy się automatycznie, gdy tylko pojawisz się w zasięgu. Jeśli ustawisz opcję Zapukaj i Otwórz, otworzysz zamek dwukrotnym stuknięciem w smartfona. Możesz też tak ustawić zamek, aby sam się zaryglował po ustalonym czasie, gdy zamkniesz za sobą drzwi…

Zamek otwiera się automatycznie wyłącznie wtedy, gdy aplikacja GERDALOCK ma dostęp do usług lokalizacji, więc dopilnuj, aby były one aktywne.

GERDALOCK w wersji Bluetooth + Z-wave współpracuje z centralkami domowymi, a dzięki temu, oprócz aplikacji GERDALOCK, która współpracuje z zamkiem przez Bluetooth Smart, możemy mieć do niego dostęp z dowolnego miejsca z łącznością do Internetu.

Bezpieczeństwo

1. zamek GERDALOCK wyposażony jest we wkładkę profilową GERDA PRO System, atestowaną w klasie 6, zgodnie z normą PN-EN 1303
2. transmisja pomiędzy modułem elektronicznym zamka i aplikacją jest szyfrowana algorytmem AES-256
3. po trzech nieudanych próbach nieautoryzowanego dostępu do zamka następuje TimeOut (wstrzymanie wszelkiej komunikacji) na 2 minuty
4. klucze są aktualizowane co 24 godziny - nowy klucz jest wysyłany przez serwer do aplikacji, gdy telefon jest w zasięgu Internetu

W skład zestawu wchodzą:

- zestaw montażowy

- wkładka antywłamaniowa GERDA 

- zamek GERDALOCK

- autoryzowany montaż

 

Pobierz aplikację z PlayGoogle 

Pobierz aplikację z AppStore

No customer comments for the moment.

Napisz swoją opinię

Zamek GERDALOCK V3 SmartLock

Zamek GERDALOCK V3 SmartLock

Zamek elektroniczny GERDALOCK V3 SmartLock - Otwiera drzwi za dotknięciem Twojego smartfona. Zamek nie wymaga zewnętrznego zasilania, ani zasięgu WiFi. Wystarczy aplikcja z PlayGoogle lub AppStore.

Napisz swoją opinię